Jestem do Twojej dyspozycji

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jestem do usług.

Formularz Kontaktowy

Często zadawane Pytania:

Czy produkty są dla mnie?

Jeżeli masz już na samym początku taką wątpliwość oznacza to, że musisz popracować nad swoją pewnością siebie. Zatem odpowiedź brzmi tak. Moje produkty są dla Ciebie.

Absolutnie każdy ma możliwość, jak również zasługuje na zmianę, niezależnie kim jest i na jakim etapie życia się znajduje. 

Jaka mam gwarancję ?

Jeśli chodzi o sferę finansową masz 14 dni od daty zakupu na zwrot bez podania przyczyny, jeśli uznasz, że produkt nie jest dla Ciebie.

 

Jeśli chodzi o zmianę:

Skoro mi się udało zmienić osobowość również Tobie się uda, jeśli tylko będziesz systematycznie realizował to co zaleciłem. Bez twojego poświęcenia nie będzie efektu. Ja nie zrobię za Ciebie tego co musisz sam wykonać. 

Kto obsługuje płatności ?

Przelewy24, odpowiadają za bezpieczeństwo transakcji. Twoje dane, oraz Twoje pieniądze są chronionę. 

Dlaczego powinienem chcieć zmiany?

Aby być szczęśliwszym człowiekiem. Wszystko w okół Ciebie się zmienia. Przyroda, gospodarka, mentalność, nawet język. Ci, którzy rozwijają się, nadążają za zmianami nie są wykluczeni. Ci, którzy tego nie robią, smutni są i narzekają. 

Jestem niepełnosprawny, po co mi to ?

Ja również jestem niepełnosprawny. Mimo wszystko jednak podjąłem „rękawice”, aby być wartością dodatnią dla ogółu społeczeństwa, nie tylko beneficjentem środków. 

Zmianę wizerunku niepełnosprawnych należy zacząć od najprostszych rzeczy jak chociażby praca nad sobą.

Nie wymagaj lubości, tolerancji od innych jeżeli nie stanowisz dla nich wartości. Współczuć można dzieciom, dorosłym, nawet jeśli niepełnosprawni współczucia nie otrzymują. Musisz walczyć o siebie, o swoje możliwości, o lepsze jutro o zmianę, o szacunek i uznanie innych. NIE MA NIC ZA DARMO !.

Polecane:

Wartościowy eBook

Najprostszą formą zdobywania nowej wiedzy jest czytanie książek. Ebook ma to do siebie, że jest tańszy, przenośny i praktycznie odporny na trwałe uszkodzenia. 

Darmowe Wskazówki

Bądź na bierząco, obserwując mojego bloga. Podaję tam proste wskazówki na zmianę jakości swojego życia. Trwała zmiana zaczyna się od małej decyzji. 

Zniżka dla użytkowników

Dla aktywnych użytkowników, obserwujących nas w mediach społecznościowych i aktywnie działających na tej stronie przewodujemy rabaty i darmowe porcję wiedzy. 

Podaj swój email, oraz śledź nas w mediach społecznościowych !