Poznaj Moc Przebaczenia

 

Przeszłość jeśli nie jest domknięta przez umysł dominuje nad teraźniejszością zaprzątając uwagę i umysł człowieka, determinując jego zachowanie.

Moc przebaczenia to przyjemne dla uszu nagranie audio, które uwolni cię od toksycznych ludzi z przeszłości, zamykając na dobre przykry rozdział twojego życia.

Nagranie Terapeutyczne

Uwolnienie od traumatycznej przeszłości

Uwolnienie od toksycznych relacji / ludzi

Ulga psychiczna po 9 dniach

Twoja domowa terapia - pełna niezależność

14 dni gwarancji, lub zwrot pieniędzy.

O przeszłości i przebaczeniu

Dlaczego przeszłość jest ważna?

Przeszłość tworzy przyszłość.

To właśnie ona przypomina nam (czasami zbyt często) o naszych decyzjach tych dobrych jak i złych. To właśnie przeszłość pomaga nam zrozumieć to kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.

Co jeśli przeszłość jest dołująca ?

Jeśli masz z problem z przeszłością, a twoje myśli nieustanie powracają do życiowych porażek to nie jesteś z tym sama / sam.

Nasz umysł silniej pamięta przykre zdarzenia, aby chronić nas przed zagrożeniem i nieprzyjemnościami. Robi to dla naszego dobra. Jednak jeśli powtarza się to zbyt często wtedy musimy działać, aby nie popaść w opsesje.

 

Moc Przebaczenia – Nagranie Terapeutyczne

Nagrania Terapeutyczne

Czas ćwiczenia

Odczuwalny efekt poprawy.

Dni gwarancji skuteczności, lub zwrot pieniędzy.

Moc przebaczenia to przyjemne dla uszu nagranie audio, które uwolni cię od toksycznych ludzi z przeszłości, zamykając na dobre przykry rozdział twojego życia.

Podświadomość

Regularne stosowanie nagrania terapeutycznego, dokona pożytecznych zmian w Twoim umyśle na poziomie podświadomym.

 

Podświadomość nie zapomina czego doświadczyłeś/aś.

 

 

Katharsis (Oczyszczenie)

Doznaj oczyszczenia od przykrych doświadczeń przeszłości, wpływając na stan emocjonalny.

 

 

 

 

 

Niezależność

Otrzymujesz gotowe ćwiczenie terapeutyczne z gwarancją satysfakcji 14 dni.  To Ty decydujesz kiedy i w jakich warunkach następuje proces terapeutyczny. Nie występuje tutaj również wstyd/ lęk przed terapeutą.  Pełna niezależność i swoboda.

 

 

Domknij przeszłość

Bariera Świadomości, zwana również funkcją krytyczną umożliwia zamknięcie przeszłości w taki sposób, aby umysł zakończył zdarzenie z przeszłości, uwalniając od natrętnych i powtarzających się wspomnień.

 

 

Pełne Uspołecznienie

Po zakończeniu procesu terapeutycznego doznasz wewnętrznej zmiany, poczujesz się „lżejsza emocjonalnie”. Uporanie się z przeszłością znacznie ułatwi relacje z ludźmi.

 

 

 

Nikt nie ocenia / profiluje

Nagranie terapeutyczne poza niezależnością daje anonimowość. Tutaj nikt nie ocenia osoby, oraz jej postępowania. Dostajesz narzędzie i rozpoczyna się proces terapeutyczny.

Terapeuci stacjonarni w swych gabinetach  dokonują szybkiej oceny osobowści klienta, aby postawić diagnoze, co bywa krzywdzące.

Opinie Moc Przebaczenia

Opinie nagrań terapeutycznych:

Serdecznie polecam! Miałem bardzo trudną sytuację rodzinną a przez to byłem strzępkiem nerwów. Miałem problemy ze snem i regeneracją. Dzięki tym nagraniom opanowałem myśli,które nie dawały mi spać. Nerwy również trzymam pod kontrolą. Wszystko zaczęło się układać. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam.

Mariusz

Bardzo polecam osobom zmagającym się z depresją. Pomogli mojej bliskiej osobie, a myśleliśmy ze sytuacja jest nie do odratowania. Dziękuje 🙂

Justyna

Nagrania terapeutyczne pomogły mi z nerwicą. Serdecznie polecam

Alicja

Gotów na zmianę?

Od twojego nastawienia i wiary w cel, zależy bardzo wiele, zmianę zawsze zaczynasz od siebie.