o czym myślisz ?

 

W dobie korków ulicznych, dzwoniących telefonów,  presji pracy, stresem w domu. Wszyscy odczuwamy skutki negatywnych myśli w postaci  stresu, lęku, impulsywności, depresji, napięcia emocjonalnego, bólów głowy, karku, szumów usznych.

Powyższe dolegliwości dotyczą obecnie każdego człowieka, a wynika to z tego, że naturalnie nie jesteśmy przystosowani do  dynamicznego, ciągle zmieniającego się świata, w którym wymaga się od nas: dyspozycyjności, zaangażowania, innowacyjności, pracy w nadgodzinach, wszystko w pełnym uśmiechu, bez możliwości większego sprzeciwu.

Często tłumimy prawdziwe emocje, aby nie powiedzieć czegoś, czego później możemy żałować, szczególnie jeśli mamy zobowiązania.

Rezultatem są dolegliwości opisane powyżej. Jednak jest na to kilka prostych metod, które pozwolą Ci uwolnić się od negatywncyh dolegliwości. Zmiany w swoim ciele (podczas ich wykonywania) możesz odczuć w postaci delikatego mrowienia,  lub pulsowania. Wystarczy się tego nauczyć, a życie stanie sią łatwiejsze. Metody te zawarłem w mojej książce, w której na własnych przykładzie pokazuję jak można pokonując swoje ograniczenia poprawić jakość życia emocjonalnego.

 

 

25 zł to cena początkowa, która później wzrośnie!
*Dokonując zakupu akceptujesz naszą  Politykę Prywatności

Nieograniczony Umysł okładka

Fakt 1

Stres

Niekontrolowany stres jest przyczyną wielu dolegliwości i chorób.

Fakt 2

Depresja

Bez umiejętności pracy z umysłem większość z nas boryka się z depresją, sporadycznie, lub stale.

Fakt 3

Zadowolenie z życia 

Stale doświadczamy wielu emocji. Pozytywnych jak i negatywnych. Niestety bardziej pamiętamy negatywne, ponieważ taka jest nasza natura. Dzięki niej przetrwaliśmy. 

Obecnie promowane są negatywne treści, co wpływa na nasze zadowolenie z życia.

Fakt 4

Nadmiar pracy 

Większość z nas próbuje rozwiązać swoje problemy pracując ponad siły. Pieniądze są ważne, dają możliwości, ale nie zmienią twoich emocji.

Fakt 5

WIEDZA = ROZWIĄZANIE

Praca z umysłem jest możliwa. Należy zdobyć odpowiednią wiedzę, metodykę, techniki, których każdy może się nauczyć.

Fakt 6

Możliwości

Kiedy opanujesz emocje, osiągniesz więcej, realizujesz się, poznajesz nowe osoby płci przeciwnej, masz więcej randek. Stajesz się człowiekiem możliwości.

Fakt 7

pozycja społeczna

Kontrolując emocje jesteś śmielszy w relacjach z ludźmi, od tego zależy jak jesteś przez innych postrzegany. Stając się taką osobą  masz  szanse na pracę, lepsze stanowisko, większe zarobki.

Człowiek, który kontroluje własne emocje jest uważany za atrakcyjniejszego, od tego, który takich umiejętności nie posiada. Osiąga lepszą pozycję społeczną.

Wykształcenie to nie wszystko. Musisz stać się  lubiany, wręcz pożądany przez innych.

Wtedy życie nabiera sensu, a relacje smaku.

Fakt 8

Wiedza nie pyta kim jesteś

Wiedza, umiejętności w niej zawarte są niezależne od urody fizycznej.

Możesz ją zdobyć, być lepszą osobą niezależnie kim jesteś.

Możesz osiągnąć wewnętrzny spokój, pozbyć się natrętnych, negatywnych myśli nawet jeśli teraz wydaje Ci się to niemożliwe !

Przykładowy Rozdział 

Ograniczenia w naszym umyśle mają związek z ceną jaką za niego zapłaciliśmy. Wynosi ona okrągłe 0.

Umysł dostaliśmy za darmo, jako pakiet startowy przy narodzinach. A zazwyczaj jest tak, że nie doceniamy czegoś co otrzymaliśmy za darmo i nie wymagało to od nas zapłaty, czy jakiś większych starań.  Tak naprawdę wszystko co jest nam niezbędne otrzymaliśmy całkowicie za darmo.

Otrzymaliśmy: nasz umysł, duszę ciało, nadzieję, życie, duchowość, tożsamość, tradycje indywidualne dla każdego z nas, ambicje, inteligencję, miłość rodziny, możliwość założenia własnej rodziny, ojczyznę i wiele więcej.

Wszystko to jest bezcenne i nikt z nas nie musiał za to zapłacić ani jednej monety.

Tak naprawdę to rzeczy do kupienia są tanie i mogą być zastąpione w każdym momencie za odpowiednią cenę. Ktoś bogaty może nagle stracić swój majątek i odbudować go ponownie, a dzięki doświadczeniu pomnoży jego zasięg.

Wielu ludzi sukcesu zanim zdobyło majątek, z którego zasłynęli bankrutowało kilka razy, te lekcje były im potrzebne, aby nauczyć się pewnych umiejętności, niezbędnych do wykonania kroku na przód.

W Stanach Zjednoczonych milioner bankrutuje średnio 5 razy, zanim osiągnie sukces i dostrzegą go inni. Wcześniej, kiedy uczył się na swoich błędach nikt o nim nie słyszał, zapewne niewielu nawet wiedziało o jego istnieniu. Natomiast stał się rozpoznawany dopiero na końcu swojej drogi.

Jeżeli komuś spłonie dom, silnik samochodu ulegnie uszkodzeniu, straci zainwestowane pieniądze, zakończy związek, straci przyjaciela, będzie mu przykro, może to rzutować na jego samopoczuciu, ale mimo wszystko będzie w stanie odbudować stratę, wyciągając z niej wnioski na przyszłość. A dzięki porażce nie popełni już drugi raz tego samego błędu.

Natomiast rzeczy otrzymanych za darmo, w pakiecie po urodzeniu nie da się zastąpić. Jeszcze nie jest możliwe przeszczepienie mózgu czy naszej świadomości do innego ciała, funkcjonują co prawda z sukcesem  przeszczepy serca jednak nie  zastąpią nigdy organu utraconego, otrzymanego w sposób naturalny w pakiecie startowym przy narodzinach.

Zapominając o tym często nie używamy w sposób bardziej wydajny naszego umysłu, ignorując przy tym nasze myśli, ich treść i konsekwencje do jakich one nas doprowadzą. Traktujemy umysł jako oczywistość, lekceważąc go jako ten darmowy pakiet, osiągnięty bez wysiłku.

Przysłowie mówi, że człowiek docenia to co najcenniejsze wyłącznie wtedy, gdy to straci. Tak jest i w tym przypadku.

Tymczasem nasz umysł jest gotów wykonać każde powierzone mu zadanie, ale używamy go tylko do małych, nie do wielkich i wzniosłych zadań.

William James w swojej książce „The Energies of Men” napisał: „Używamy jedynie małej części naszych mentalnych i fizycznych zasobów”.

 

Zdecyduj teraz sam czego najbardziej pragniesz następnie zasiej to na tej żyznej ziemi, którą jest twój umysł.

 

Pragnę …………………………………………………………………………….

 

Przeczytaj powyższy akapit ponownie i daj sobie chwilę czasu, aby w pełni odpowiedzieć na to czego właściwie pragniesz.

To będzie kolejny, ważny etap w twojej przemianie, do którego celowo prowokuję w tej książce zadając bezpośrednie pytania. Ja mogę pisać dużo na temat funkcjonowania mózgu, wyznaczania celów, ich realizacji. Natomiast ty wewnętrznie musisz odpowiedzieć na pewne pytania, aby zainicjować proces zmiany w twoim umyśle i realizować proces zmiany.

Może chcesz być wybitnym sprzedawcą, dobrą matką, babką, osobą, którą inni będą dobrze wspominać, dobrym człowiekiem, skutecznym policjantem, wiarygodnym politykiem, charyzmatycznym mówcą, bogobojnym wyznawcą danej religii, czy po prostu być lepszym w obecnej profesji, zastanów i zapisz czego pragniesz.

 

Może masz niespełnioną potrzebę awansu społecznego, pragniesz być lubiany przez innych, wszystko co należy teraz zrobić to zasiać ziarno w glebie swojego umysłu, dbać o nie, pracować wytrwale nad marzeniem, a on stanie się twoją nową rzeczywistością.

moja historia

Opiszę Ci teraz pokrótce historię mojej zmiany. Nazywam się Mateusz Pilarczyk, jestem założycielem Stowarzyszenia Sublimacja, oraz autorem książki Nieograniczony Umysł.

Już przy narodzinach przyszło mi zmagać się z problemami. Jako wcześnieurodzony noworodek byłem dwukrotnie reanimowany, kilka razy przetaczano mi krew, abym mógł przeżyć.  Ciężki start, który zaaowocował nerwicą w przyszłości. 

W młodym wieku przyszło mi zmagać się z silną depresją, wywołaną niską samooceną, pewnością siebie,  brakiem życiowego celu wymierzonego w sukces, zerowymi umiejętnościami jeśli chodzi o kontrolę własnych emocji. 

Udając się do specjalisty, po krótkiej ankiecie zostały mi przepisane środki farmakologiczne.
Efekt ?
Następnego dnia rano miałem odczucie bycia obserwatorem własnego życia a nie jego uczestnikiem.

Po konsultacji lekarz, osoba piastująca zawód zaufania publicznego, który przez 7 lat zgłębiał tajniki ludzkiego umysłu, zachowań  przepisał kolejne, „magiczne” i przy okazji silniejsze tabletki (o tym już nie wspomniał)  po zażyciu których wyłącznie spałem, nie mając pełnej świadomości czasu. Czułem się niczym  uczestnik zbiorowego amoku, spowolnienia, odczuwają wyłącznie uczucie głębokiej  obojętności na otaczający mnie z zewnątrz świat. Moje ruchy wtedy były znacząco spowolnione, motoryka zaburzona, a podstawowe czynności jak wstanie z łóżka, ubranie były niemożliwe do wykonania. Mało tego artykułowanie sensownych zdań również nie było łatwe. Po pewnym czasie zacząłem również odczuwać zimno po lewej stronie czubka głowy. Zupełnie tak jak by mi ktoś przyłożył kostkę lodu…

Spałem po tym jak zabity, znacznie dłużej niz zwykle. Kiedy tabletka przestała działać zorientowałem się, że trzeba sobie radzić samemu bo w innym wypadku dalsze życie będzie wyłącznie mgiełka, a nie wspaniałą przygodą o której każdy z nas marzy.  

Postanowiłem działac na własną rękę, stałem się samoukiem…

Przez kilka lat poszerzałem praktyczną, testowaną na sobie wiedze  odnośnie funkcjonowania umysłu, wpływu przeszłości na stan obecny umysłu,  mechanizmów obronnych, podświadomości, metod relaksacyjnych, hipnotycznych itd.

Efekt jest taki, że po kilku latach pracy nad sobą, moja osobowość uległa diametralnej zmianie, myśli stały się pozytywne, zadowolenie z życia wyskoczyło do góry. Osiągnąłem kilka sukcesów na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który dzięki woli walki zmienił swoje życie na lepsze.

Długo trzymałem tę wiedzę wyłącznie dla siebie. Jednak jakiś czas temu dowiedziałem się, że moja znajoma, która nie miała tyle woli walki popełniła samobójstwo po kolejnej zmianie antydepresantów  przez lekarza prowadzącego. Tym razem to co oni nazywają „efektem ubocznym” było efektem końcowym…

Dlatego mówię DOŚĆ !

Leki farmakologiczne powinny być stosowane WYŁĄCZNIE w cięzkich przypadkach zaburzeń. Przypadki lekkie, oraz średnie, których jest większość TEGO NIE WYMAGAJĄ !. Stąd tak silna poddatność na tzw. „efekty uboczne”. Lekarz przepisuje tabletki, ponieważ ma w tym korzyść. To jest produkt, który trzeba sprzedać… 
Jeżeli pacjent czuje się źle po zażyciu danego leku stosuje się zamiennik lub zwiększa dawkę, co może wywołać prawdziwe problemy. W ten własnie sposób psychiatria pozyskuje klientów na dekady nie lata…

PRAWDA JEST JEDNAK BRUTALNA.

Jeśli sam nie nauczysz się jak radzić sobie  z własnymi emocjami, umysłem, doświadczeniai i przeszłością to absolutnie nikt za ciebie tego nie zrobi. Szczególnie tyczy się to ludzi młodych, bądź tych, którzy mieli trudne dzieciństwo.

W swojej książce opisałem wiele   praktycznych technik do samodzielnego wykonania w domu. Ich regularne stosowanie zmieni Twoje życie na lepsze. Gwrantuje Ci to jako człowiek, który przeszedł ten trudny proces. 

Pozwól sobie na szczęście
Stań się osobą decyzyjną, nie zależną od wpływu innych. 

NIE MA MAGICZNEJ TABLETKI. JEST WYŁĄCZNIE MAGA NIEOGRANICZONEGO UMYSŁU.

 

MÓJ REZULTAT:

 

Przy pomocy metod zawartych w książce osiągnąłem wymierne i mierzalne efekty, takie jak:

 • wysoka pewność siebie
 • wysoką samoocenę
 • nie czuję się już ofiarą losu ze względu na niepełnosprawność.
 • niepełnosprawność przekułem w swój sukces
 • odkryłem, że przeciwności, których doświadczamy w życiu są po to, aby nas wzmocnić, nie niszczyć
 • wewnętrzną samokontrolę, aby panować nad emocjami
 • wyższa kreatywność umysłu, dzięki pozbyciu się negatywnych skutków stresu
 • pokonałem depresję
 • zmniejszyłem objawy nerwicy
 • jestem gotowy na sukces
 • stałem się osobą decyzyjną niezależną od innych.
 • polepszyły się moje relacje z ludźmi
 • nauczyłem się nawiązywać nowe relacje
 • stałem się atrakcyjny dla płci przeciwnej dzięki wewnętrznemu poczuciu szczęścia
 • odkryłem swój wewnętrzny, życiowy cel. Mój prywatny sens życia
 • Przełamuję swoje słabości i ograniczenia, dzięki czemu jestem coraz lepszą wersją samego siebie
 • odkryłem uniwersalne przesłanie takich osobistości jak: Jezus Chrystus, Izaak Newton, Marek Aureliusz, Wayne James.
 • przestałem narzekać

Ty również zasługujesz na lepszy rezultat  !


A jeśli zaczniesz działać już dziś, masz szansę osiągnąć jesszcze więcej ! 

 

Na dowód skuteczności, przedstawiam wynik badania mojej osobowości:

Jak to możliwe ?

 

 

Taka zmiana nie tylko jest możliwa, ale również konieczna. Wszystko dzięki naszemu umysłowi, który ma znacznie większy potencjał niż nam mówiono w szkole na lekcjach Biologii.

Nasz umysł jest praktycznie NIEOGRANICZONY!

Jeżeli postanowisz w swoim umyśle, że PRAGNIESZ zmiany, osiągniesz ją. Musisz wiedzieć jakie metody działają i regularnie je wykonywać. 

Schemat jest prosty:

WIEDZA + ZAANGAŻOWANIE + REALIZACJA = ZMIANA

Właśnie to Chcę Ci przekazać.

 

 

Czy chcesz być szczęśliwy?

 

Czy chciał byś okiełznać strach, poczuć się wolny od negatywnych myśli, zniwelować działanie depresji, nerwicy i po prostu cieszyć się życiem ?

Czy chciał byś pomimo ograniczeń czuć się wartościowy i być wartością dla innych ?

Jeżeli teraz jesteś nieśmiały, stresują Cię inni, ludzie rozmowa z nimi, unikasz większych skupisk ludzi, nie wiesz co powiedzieć, nie potrafisz z nimi rozmawiać, zalewa cię pot, lub uczucie gorąca i chciał byś w końcu z tym skończyć  przejść TRANSFORMACJĘ taką jak ja i PO PROSTU BYĆ OSOBĄ ZADOWOLONĄ Z ŻYCIA.

Jeśli tak to mam
dla Ciebie dobrą wiadomość !

 

Stworzyłem e-book

nieograniczony umysł 

110 stron A4
19 Rozdziałów
3 Skuteczne metody do samodzielnej realizacji
6 zadań do wykonania w książce.
3 lata  moich zmagań z umysłem

Wstęp

 

Zostaniesz zaznajomiony z ideą kursu. Dowiesz się jaki rezultat jest możliwy do osiągnięcia, aby mieć chęć do nauki.

Etap 1

Nowa myśl, podstawą zmiany.

Dowiesz się w jaki sposób kreować własne myśli, aby osiągać to czego pragniesz. Nauczysz się kreować nowy sposób myślenia, pozbywając się negatywnych przekonań na swój temat. 

Nawet nie wiesz jak wielki wpływ na twoje życie mają myśli te za dnia jak i w nocy (sny). 

 

Etap 2

Zaangażowanie jest niezbędne, aby osiągnąc rezultat.

Nawet najlepsze nastawienie jest niczym bez dyscypliny i zaangażowania.

Dowiesz się jakie błędy popełnili inni w drodze do zmiany i nauczysz się ich wystrzegać.

Nauczysz się kreowania własnych nawyków, celów i dowiesz się jak je relizować, bez obwiniania innych.

 

 

 

Etap 3

Nauczysz się metody, która będzie Cię pozytywnie pobudzać codzienne rano, a na twojej twarzy pojawi się uśmiech.

 

Swoja jeszczęście będziesz czerpał wyłącznie ze swojego życia, całkowita niezależność od farmakologii, a efekt natura

 

 

 

Etap 4

Otrzymasz metodę do samodzielnego nauczenia i wykonania.  Dzięki niej wręcz poczujesz jak napięcie stres, uchodzi z twojego ciała, a ty czujesz się znacznie lżej niż wcześniej.

Na tym etapie osiągniesz:

 • staniesz się pewny siebie
 • nauczysz się kontrolować wewnętrzne emocje
 • rozwiążesz negatywne objawy depresji,nerwicy, natrętnych myśli, oraz fobii społecznych (lęk przed ludźmi)
 • twoje ciało stanie się bardziej rozluźnione
 • bóle głowy, napięcie mięśni, szumy uszne wywołane napięciem mięśniowym moga ustąpić.
 • Nauczysz się kontrolować lęk.
 • wzrośnie twoja samokontrola, będziesz opanowaną osobą w każdej sytuacji
 • Umysł stanie się jaśniejszy, będzie lepiej i więcej zapamiętywać
 • problemy w pracy nie będą rzutować na twoje życie prywatne. Wreszcie przestaniesz myśleć o pracy
 • Wzrośnie twoja samoocena i zadowolenie z życia.
 • Zmniejszy się uczucie lęku podczas rozmowy z nową osobą.
 • Twój nastrój ulegnie znaczącej poprawie
 • Zapomnisz o negatywnych przeżyciach z przeszłości. Jeśli kiedyś ktoś cię zranił, skrzywdził i ciągle o tym myślisz, dręcząc sama siebie, teraz pozbędziesz się tego emocjonalnego cieżaru raz na zawsze.
 • Poprawisz relacje z innymi ludźmi. 
 • Poprawi się funkcjonowanie organizmu. Oddech stanie się pełniejszy i zwolni, komórki nerwowe będą bardziej dotlenione, a ty nabierzesz nowej energii.

Warunek jest jeden: Regularne stosowanie ćwiczeń !. Bez tego zapomnij o rezultacie. 

 

 

Etap 5

Poprzez prowadzenie dziennika efektów, dostrzeżesz zmianę swojej osobowości przed wykonywaniem ćwiczeń, oraz po ich wykonywaniu. W ten prosty sposób zauważysz jak zmieniło się twoje ciało, myśli, zachowania, oddech, reakcje a nawet wydajność.

Kiedy doświadczysz porażki, wracając do zapisków osiągniesz motywację do działania na nowo. 

 

 

 

Czy wiesz kiedy jesteś atrakcyjną osobą dla innych?

– Kiedy mówisz ze spokojem

– Kiedy Twoje emocje nie są złamane

– Kiedy masz uporządkowane życie emocjonalne i pomimo problemów panujesz nad nimi

– Kiedy emanujesz opanowaniem i pewnością w głosie

– Kiedy stres w pracy nie wpływa na Twoje życie prywatne

– Kiedy Twój umysł jest zdyscyplinowany i realizuje wyznaczone zadania myślowe.

– Kiedy nie tylko mówisz do rozmówcy, ale również wysyłasz mu myśli, których on nie słyszy, ale w jakiś sposób czuje.

Właśnie wtedy Twój rozmowca poczuje, że Cię lubi.

Możesz się tego nauczyć

SPRÓBUJĘ !

Chcę ten  zestaw w promocyjnej cenie 25 ZŁ.

Cena będzie rosnąć, dlatego warto kupić teraz

25 złotych (cena promocyjna)  to równowartość …

Możesz je przejeść, wypić, lub zdobyć wartościową wiedzę.

Twój wewnętrzny spokój to jednorazowy koszt  25 zł

KONIEC Z ZAMARTWIANIEM SIĘ !

To równowartość jednego hamburgera, lub kawy na mieście.

Efekty zależą tylko od Ciebie, czy zdobędziesz nową wiedzę i zastosujesz ją.
25 zł płacisz teraz i pozbywasz się stresu, lęków natręctw, zaczynasz lepiej funkcjonować.
Promocyjna cena to 25 zł za 3 lata mojej pracy z umysłem

KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW TERAZ 


Czy zdajesz sobie sprawę, ile kosztują sesje terapeutyczne ?

Średni koszt terapii to 150 zł. Efekt zauważalny jest po roku.

1 godzina terapii w tygodniu to 600 zł miesięcznie.

Roczny koszt takiej sesji to 7200 zł

Pomimo wysokich kosztów nikt nie nauczy Cię samodzielnych metod.

Ty dostajesz metody do samodzielnej realizacji za 25 zł. A wiedzy jest tutaj znacznie więcej

Stać Cię na drinka, filiżankę kawy, burgera na mieście ?

Czy możesz zamiast kupować kawę, drinka, burgera zdobyć wartościową wiedzę ?

dodaj do koszyka

 Jesteś w pełni chroniony. 

System Przelewy 24 w pełni chroni Twoje dane niezbędne do realizacji zamówienia.

 

Opinie klientów odnośnie tego kursu / ksiażki:

Gwarancja albo zwrot Mateusz Pilarczyk

Masz  14 dniową gwarancję satysfakcji.

Gdybyś jakimś cudem nie osiągnął zakładanego efektu napisz do mnie. Ustalimy co robiłeś, albo czego nie robiłeś i skoryguję Cię w taki sposób, abyś osiągnął zamierzony efekt .

Nic nie ryzykujesz. Masz 14 dni liczone od daty złożenia zamówienia na odstąpienie od transakcji.

Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, bez żadnych konsekwencji finansowych.

Jak dokonać

płatności ?

 

Logo płatności paynow

Przlewy24 – Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, ponieważ zamówienie jest realizowane przez jednego z największych operatorów płatności, firmę: Przelewy24.
Przlewy24 to zaufany operator płatności online.

1. Na stronie produktu klikasz DODAJ DO KOSZYKA

2. Następnie na dole klikasz PRZEJDŹ DO KASY.

3.  Wypełniasz dane niezbędne do zrealizowania płatności.

4. Na dole zaznaczasz Formę płarności, oraz Akceptacje Regulaminu.

5. Klikasz Kupuję i Płacę.

6. Przechodzisz do systemu płatności Przelewy24Jeśli nie dostrzegasz swojego banku kliknij Więcej metod płatności. 

7. Klikasz potwierdzam zamówienienastępnie finalzujesz transakcję w swoim banku.

Gdybyś napotkał / napotkała jakieś problemy z płatnością. Napisz do mnie wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

Dziękuję za Twoją uwagę, życząc sukcesów

w każdym aspekcie Twojego życia.

Pozdrawiam

Mateusz Pilarczyk

RAZEM LEPIEJ

Zapisz się na Newsletter, aby wiedzieć więcej i dodatkowo zyskać rabat.