57 zł to cena początkowa, która później wzrośnie!

Warto zapoznać się  z regulaminem

Odzyskaj wewnętrzny spokój emocjonalny razem ze mną !

Witaj!

Nazywam się Mateusz Pilarczyk (31) i jestem początkującym terapeutą.

Jeśli dasz mi szansę nauczę Cię jak niewielkim kosztem poświęcając jedynie 25 minut dziennie   osiągnąc wewnętrzny, emocjonalny spokój, złagodzić objawy depresji, wachań nastroju poprawić funkcje poznawcze (pamięć, koncentracja, zapamiętywanie) zmniejszyć zaburzenia lękowe, kompulsywne, czy po prostu wyciszyć się i nauczyć się domowej terapii po ciężkim dniu.

Wszystko dzięki nagraniom terapeutycznym w formie audio, które stosuję od lat na sobie i szczerze mogę polecić również innym.

Autoterapia umysłu ma wiele zastosowań. Najlepiej będzie jak sam/a sprawdzisz co dobrego może zdziałać dla Ciebie. Cena jest symboliczna a zwrot do 14 dni gwarantowany. 

 

Świat w którym żyjemy wymaga od nas coraz więcej. Większe możliwości kosztem ludzkiej pracy, a ta wymaga wielu poświęceń na płaszczyźnie osobistej i emocjonalnej.

Zaburzenia lękowe, depresja, brak radości z życia (anhedonia) spadek funkcji poznawczych, połowiczne relacje, nerwica, przewlekły stres.

W obecnych czasach to norma. Ja również miałem takie problemy, jednak dzięki regularnej autoterapii rozwiązałem powyższe problemy.

 

Możesz osiągnąć wewnętrzny spokój, rozwiązać swoje problemy emocjonalne,  nawet jeśli teraz wydaje Ci się to niemożliwe !

Spójrz co na moim przykładzie

możesz osiągnąć dzięki pracy z umysłem:

Fakt 1

Postęp Cywilizacyjny

Świat w którym żyjemy jest bardzo dynamiczny. Nieustannie wymagając od nas większych poświęceń.

Fakt 2

Codzienność

Presja w pracy, stres w domu, kredyty do spłacenia, goniące terminy itp. Wszystko to sprawia, że jesteśmy coraz bardziej rozdrażnieni.

Fakt 3

Ciągły stres

Fakt 3

Ciągły stres

Większość ludzi żyje w chronicznym stresie, nie będąc tego świadomym. W tym stanie czujemy się bardziej przemęczeni, rozdrażnieni, pojawia się depresja, utrata radości z życia, nadmiernie reagujemy na typowe zdarzenia losowe.

Większość ludzi żyje w chronicznym stresie, nie będąc tego świadomym. W tym stanie czujemy się bardziej przemęczeni, rozdrażnieni, pojawia się depresja, utrata radości z życia, nadmiernie reagujemy na typowe zdarzenia losowe.

Fakt 4

Pozycja Społeczna

Im większa pozycja społeczna tym czynnik stresujący jest większy. Zestresowany prawnik, lekarz, policjant, księgowy będzie bardziej poddatny na zaburzenia lękowe.

Fakt 5

Tyoiwe Metody

Nie działają

Z problemami natury emocjonalnej nauczeni jesteśmy sobie radzić w posób szybki korzystając z używek (alkohol, nikotyna), farmakologii, czy aktywności fizycznej.

To wszystko działa szybko, ale i na chwilę. Emocje nie odejdą, są w tobie choć ukrytę i wrócą szybciej niż myślisz w bardziej szkodliwej formie.

Fakt 6

Samo nie przejdzie…

Jak widać nie przechodzi…

Wystarczy spojrzeć na przechodniów na ulicy jakie emocje wyraża ich twarz?

Statystyki są nieubłagane, szczególnie podczas pandemii.

Jeśli nie nauczysz uwalniać od negatywnych emocji, które są codziennością w tych czasach, niekorzystne dolegliwości będą postępować. Skutecznie zatruwając życie tobie i twoim najbliższym.

Autoterapia i jej braki

Przykładowy Rozdział 

Ograniczenia w naszym umyśle mają związek z ceną jaką za niego zapłaciliśmy. Wynosi ona okrągłe 0.

Umysł dostaliśmy za darmo, jako pakiet startowy przy narodzinach. A zazwyczaj jest tak, że nie doceniamy czegoś co otrzymaliśmy za darmo i nie wymagało to od nas zapłaty, czy jakiś większych starań.  Tak naprawdę wszystko co jest nam niezbędne otrzymaliśmy całkowicie za darmo.

Otrzymaliśmy: nasz umysł, duszę ciało, nadzieję, życie, duchowość, tożsamość, tradycje indywidualne dla każdego z nas, ambicje, inteligencję, miłość rodziny, możliwość założenia własnej rodziny, ojczyznę i wiele więcej.

Wszystko to jest bezcenne i nikt z nas nie musiał za to zapłacić ani jednej monety.

Tak naprawdę to rzeczy do kupienia są tanie i mogą być zastąpione w każdym momencie za odpowiednią cenę. Ktoś bogaty może nagle stracić swój majątek i odbudować go ponownie, a dzięki doświadczeniu pomnoży jego zasięg.

Wielu ludzi sukcesu zanim zdobyło majątek, z którego zasłynęli bankrutowało kilka razy, te lekcje były im potrzebne, aby nauczyć się pewnych umiejętności, niezbędnych do wykonania kroku na przód.

W Stanach Zjednoczonych milioner bankrutuje średnio 5 razy, zanim osiągnie sukces i dostrzegą go inni. Wcześniej, kiedy uczył się na swoich błędach nikt o nim nie słyszał, zapewne niewielu nawet wiedziało o jego istnieniu. Natomiast stał się rozpoznawany dopiero na końcu swojej drogi.

Jeżeli komuś spłonie dom, silnik samochodu ulegnie uszkodzeniu, straci zainwestowane pieniądze, zakończy związek, straci przyjaciela, będzie mu przykro, może to rzutować na jego samopoczuciu, ale mimo wszystko będzie w stanie odbudować stratę, wyciągając z niej wnioski na przyszłość. A dzięki porażce nie popełni już drugi raz tego samego błędu.

Natomiast rzeczy otrzymanych za darmo, w pakiecie po urodzeniu nie da się zastąpić. Jeszcze nie jest możliwe przeszczepienie mózgu czy naszej świadomości do innego ciała, funkcjonują co prawda z sukcesem  przeszczepy serca jednak nie  zastąpią nigdy organu utraconego, otrzymanego w sposób naturalny w pakiecie startowym przy narodzinach.

Zapominając o tym często nie używamy w sposób bardziej wydajny naszego umysłu, ignorując przy tym nasze myśli, ich treść i konsekwencje do jakich one nas doprowadzą. Traktujemy umysł jako oczywistość, lekceważąc go jako ten darmowy pakiet, osiągnięty bez wysiłku.

Przysłowie mówi, że człowiek docenia to co najcenniejsze wyłącznie wtedy, gdy to straci. Tak jest i w tym przypadku.

Tymczasem nasz umysł jest gotów wykonać każde powierzone mu zadanie, ale używamy go tylko do małych, nie do wielkich i wzniosłych zadań.

William James w swojej książce „The Energies of Men” napisał: „Używamy jedynie małej części naszych mentalnych i fizycznych zasobów”.

 

Zdecyduj teraz sam czego najbardziej pragniesz następnie zasiej to na tej żyznej ziemi, którą jest twój umysł.

 

Pragnę …………………………………………………………………………….

 

Przeczytaj powyższy akapit ponownie i daj sobie chwilę czasu, aby w pełni odpowiedzieć na to czego właściwie pragniesz.

To będzie kolejny, ważny etap w twojej przemianie, do którego celowo prowokuję w tej książce zadając bezpośrednie pytania. Ja mogę pisać dużo na temat funkcjonowania mózgu, wyznaczania celów, ich realizacji. Natomiast ty wewnętrznie musisz odpowiedzieć na pewne pytania, aby zainicjować proces zmiany w twoim umyśle i realizować proces zmiany.

Może chcesz być wybitnym sprzedawcą, dobrą matką, babką, osobą, którą inni będą dobrze wspominać, dobrym człowiekiem, skutecznym policjantem, wiarygodnym politykiem, charyzmatycznym mówcą, bogobojnym wyznawcą danej religii, czy po prostu być lepszym w obecnej profesji, zastanów i zapisz czego pragniesz.

 

Może masz niespełnioną potrzebę awansu społecznego, pragniesz być lubiany przez innych, wszystko co należy teraz zrobić to zasiać ziarno w glebie swojego umysłu, dbać o nie, pracować wytrwale nad marzeniem, a on stanie się twoją nową rzeczywistością.

Historia książki

Opiszę Ci teraz pokrótce historię powstania książki. Nazywam się Mateusz Pilarczyk, jestem założycielem Stowarzyszenia Sublimacja, oraz autorem publikacji Nieograniczony Umysł. Projektu, który kompleksowo uczy cię  min. zmiany emocjonalnych nawyków, oraz metod usuwania negatywnych, doświadczeń z umysłu i ciała.

 

Jak każdy człowiek na pewnym etapie życia zmagałem się z problemami natury psychicznej. Miałem niską samoocenę, brak chęci do życia, później pojawiła się nerwica. Nie miałem wtedy wiedzy na temat kontroli własnych emocji, dlatego mój problem narastał.

Po pewnym czasie udałem się do specjalisty, który po krótkiej ankiecie zdiagnozował depresję. Otrzymałem zapas tabletek na co najmniej kilka miesięcy. Efekt zażycia uniwersalnej tabletki o szerokim spektrum zastosowania był „nokaut”. Nie czułem praktycznie nic, wszystko było mi obojętne, a podstawowe, poranne czynności stanowiły wyzwanie. Jedynym plusem był głęboki  sen. 

Udając się ponownie do gabinetu tablekarza dostałem nowe tabletki, po krótych wystąpiły  nowe, silniejsze zaburzenia lękowe. Trzecia wizyta kolejne nowe tabletki i nowe doznania uboczne. 

Przysłowie mówi „Do trzech razy sztuka” tak też było w moim przypadku. Po trzech próbach podziękowałem. To doświadczenie wiele mnie nauczyło. Uświadomiłem sobie wtedy, że wyłącznie w moim interesie jest mój dobrostan psychiczny. Dla urzędnika medycznego jestem wyłącznie zaburzeniem, któremu trzeba przepisać jakiś inhibitor działający objawowo na niekorzystne objawy. Nie podobało mi się to, dlatego zacząłem działać we własnym zakresie. 

Przykry jest obraz w którym  lekarz poświęcający dekadę życia na naukę ogranicza swoje możliwości wyłącznie do kilku frazesów i recepty.

Musiałem ratować mój umysł, a przede wszystkim zależało mi na poprawie jakości życia.

Przez kilka lat zgłębiałem wiedzę ludzkiego umysłu, podświadomości, reakcji obronnych, wpływu stresu na życie, technik pracy z umysłem itp.

Efekt: lepsze życie, lepsze myśli, lepsze rezultaty na każdej płaszczyźnie życia.

Przez większość czasu zdobytą wiedzę używałem wyłącznie we własnym zakresie.

Jednak samobójstwo znajomej w silnej depresji, której tylko zmieniano leki przelało szarę goryczy.

Nie neguję medycyny. Neguję naiwność tych, którzy myślą, że ktoś, lub coś rozwiąże ich własny problem.

Najwyższą skuteczność wyazuje tutaj psychoterapia, jednak jest to pewien indywidualny proces, który musi swoje trwać. Ma to również swoją cenę z uwagi na wiedzę i doświadczenie osoby oferującej swe usługi. 

Na nic ci jednak pychoterapia i tabletki, jeśli nie będziesz pracować na emocjami !

Każde działanie jest lepsze niż jego brak. Natomiast bez Twojej pracy nie będziesz miał/a efektów. Nikt za Ciebie nie wypracuje odpowiednego stanu umysłu, osoby postronne mogą Ci pomóc, ale ster życia należy do Ciebie. Dlatego skorzystaj z naszych narzędzi i wprowadź zmianę już dziś. 
Jutro? nie dam rady, nie potrafię to tylko tanie wymówi, aby móc dalej narzekać na swój los. 

 

MÓJ REZULTAT:

 

Przy pomocy metod zawartych w książce osiągnąłem wymierne i mierzalne efekty, takie jak:

 • wysoka pewność siebie
 • wysoką samoocenę
 • nie czuję się już ofiarą losu ze względu na niepełnosprawność.
 • niepełnosprawność przekułem w swój sukces
 • odkryłem, że przeciwności, których doświadczamy w życiu są po to, aby nas wzmocnić, nie niszczyć
 • wewnętrzną samokontrolę, aby panować nad emocjami
 • wyższa kreatywność umysłu, dzięki pozbyciu się negatywnych skutków stresu
 • pokonałem depresję
 • zmniejszyłem objawy nerwicy
 • jestem gotowy na sukces
 • stałem się osobą decyzyjną niezależną od innych.
 • polepszyły się moje relacje z ludźmi
 • nauczyłem się nawiązywać nowe relacje
 • stałem się atrakcyjny dla płci przeciwnej dzięki wewnętrznemu poczuciu szczęścia
 • odkryłem swój wewnętrzny, życiowy cel. Mój prywatny sens życia
 • Przełamuję swoje słabości i ograniczenia, dzięki czemu jestem coraz lepszą wersją samego siebie
 • odkryłem uniwersalne przesłanie takich osobistości jak: Jezus Chrystus, Izaak Newton, Marek Aureliusz, Wayne James.
 • przestałem narzekać

Ty również zasługujesz na lepszy rezultat  !


A jeśli zaczniesz działać już dziś, masz szansę osiągnąć jesszcze więcej ! 

 

Na dowód skuteczności, przedstawiam wynik badania mojej własnej osobowości

Jak to możliwe ?

 

 Taka zmiana nie tylko jest możliwa, ale również konieczna. Wszystko dzięki naszemu umysłowi, który ma znacznie większy potencjał niż nam mówiono w szkole na lekcjach Biologii.

Nasz umysł jest praktycznie NIEOGRANICZONY!

Jeżeli postanowisz w swoim umyśle, że PRAGNIESZ zmiany, osiągniesz ją. Musisz wiedzieć jakie metody działają i regularnie je wykonywać. 

Schemat jest prosty:

WIEDZA + ZAANGAŻOWANIE + REALIZACJA = ZMIANA

Właśnie to Chcę Ci przekazać.

 

 

Czy chcesz być szczęśliwy?

 

Czy chciał byś okiełznać strach, poczuć się wolny od negatywnych myśli, zniwelować działanie depresji, nerwicy i po prostu cieszyć się życiem ?

Czy chciał byś pomimo ograniczeń czuć się wartościowy i być wartością dla innych ?

Jeżeli teraz jesteś nieśmiały, stresują Cię inni, ludzie rozmowa z nimi, unikasz większych skupisk ludzi, nie wiesz co powiedzieć, nie potrafisz z nimi rozmawiać, zalewa cię pot, lub uczucie gorąca i chciał byś w końcu z tym skończyć  przejść TRANSFORMACJĘ taką jak ja i PO PROSTU BYĆ OSOBĄ ZADOWOLONĄ Z ŻYCIA.

Jeśli tak to mam
dla Ciebie dobrą wiadomość !

 

Stworzyłem e-book

nieograniczony umysł

+

ĆWICZENIA AUDIO

127 stron A4
19 Rozdziałów
3 konkretne nagrania Audio

3 Skuteczne metody do samodzielnej realizacji
6 zadań do wykonania w książce 
3 lata  moich zmagań z umysłem

Nie popełniaj błędów z umysłem. Ucz się na moich !

Nieograniczony Umysł 3d
Spis treści eBooka pt. Nieograniczony Umysł
Opinie klientów nieograniczony umysł

Wstęp

 

Zostaniesz zaznajomiony z ideą kursu. Dowiesz się jaki rezultat jest możliwy do osiągnięcia, aby mieć chęć do nauki.

Etap 1

Nowa myśl, podstawą zmiany.

Dowiesz się w jaki sposób kreować własne myśli, aby osiągać to czego pragniesz. Nauczysz się kreować nowy sposób myślenia, pozbywając się negatywnych przekonań na swój temat. 

Nawet nie wiesz jak wielki wpływ na twoje życie mają myśli te za dnia jak i w nocy (sny). 

 

Etap 2

Zaangażowanie jest niezbędne, aby osiągnąc rezultat.

Nawet najlepsze nastawienie jest niczym bez dyscypliny i zaangażowania.

Dowiesz się jakie błędy popełnili inni w drodze do zmiany i nauczysz się ich wystrzegać.

Nauczysz się kreowania własnych nawyków, celów i dowiesz się jak je relizować, bez obwiniania innych.

 

 

 

Etap 3

Nauczysz się metody, która będzie Cię pozytywnie pobudzać codzienne rano, a na twojej twarzy pojawi się uśmiech.

 

Swoja jeszczęście będziesz czerpał wyłącznie ze swojego życia, całkowita niezależność od farmakologii, a efekt natura

 

 

 

Etap 4

Otrzymasz metodę do samodzielnego nauczenia i wykonania.  Dzięki niej wręcz poczujesz jak napięcie stres, uchodzi z twojego ciała, a ty czujesz się znacznie lżej niż wcześniej.

Na tym etapie osiągniesz:

 • staniesz się pewny siebie
 • nauczysz się kontrolować wewnętrzne emocje
 • rozwiążesz negatywne objawy depresji,nerwicy, natrętnych myśli, oraz fobii społecznych (lęk przed ludźmi)
 • twoje ciało stanie się bardziej rozluźnione
 • bóle głowy, napięcie mięśni, szumy uszne wywołane napięciem mięśniowym moga ustąpić.
 • Nauczysz się kontrolować lęk.
 • wzrośnie twoja samokontrola, będziesz opanowaną osobą w każdej sytuacji
 • Umysł stanie się jaśniejszy, będzie lepiej i więcej zapamiętywać
 • problemy w pracy nie będą rzutować na twoje życie prywatne. Wreszcie przestaniesz myśleć o pracy
 • Wzrośnie twoja samoocena i zadowolenie z życia.
 • Zmniejszy się uczucie lęku podczas rozmowy z nową osobą.
 • Twój nastrój ulegnie znaczącej poprawie
 • Zapomnisz o negatywnych przeżyciach z przeszłości. Jeśli kiedyś ktoś cię zranił, skrzywdził i ciągle o tym myślisz, dręcząc sama siebie, teraz pozbędziesz się tego emocjonalnego cieżaru raz na zawsze.
 • Poprawisz relacje z innymi ludźmi. 
 • Poprawi się funkcjonowanie organizmu. Oddech stanie się pełniejszy i zwolni, komórki nerwowe będą bardziej dotlenione, a ty nabierzesz nowej energii.

Warunek jest jeden: Regularne stosowanie ćwiczeń !. Bez tego zapomnij o rezultacie. 

 

 

Etap 5

Poprzez prowadzenie dziennika efektów, dostrzeżesz zmianę swojej osobowości przed wykonywaniem ćwiczeń, oraz po ich wykonywaniu. W ten prosty sposób zauważysz jak zmieniło się twoje ciało, myśli, zachowania, oddech, reakcje a nawet wydajność.

Kiedy doświadczysz porażki, wracając do zapisków osiągniesz motywację do działania na nowo. 

 

 

 

Czy wiesz kiedy jesteś atrakcyjną osobą dla innych?

– Kiedy mówisz ze spokojem

– Kiedy Twoje emocje nie są złamane

– Kiedy masz uporządkowane życie emocjonalne i pomimo problemów panujesz nad nimi

– Kiedy emanujesz opanowaniem i pewnością w głosie

– Kiedy stres w pracy nie wpływa na Twoje życie prywatne

– Kiedy Twój umysł jest zdyscyplinowany i realizuje wyznaczone zadania myślowe.

– Kiedy nie tylko mówisz do rozmówcy, ale również wysyłasz mu myśli, których on nie słyszy, ale w jakiś sposób czuje.

Właśnie wtedy Twój rozmowca poczuje, że Cię lubi.

Możesz się tego nauczyć

Co orzymasz?

eBook – 147 stron (wartość 57 zł)

3 nagrania Audio (wartość 97)

2 bonusy (w książce)

154 zł  
57 zł

Cena będzie rosnąć, dlatego warto kupić teraz

Nieograniczony Umysł okładka

57 złotych (cena promocyjna)  to  równowartość kilku …

Możesz je przejeść, wypić, lub zdobyć wartościową wiedzę.

Twój wewnętrzny spokój to jednorazowy koszt  57 zł

KONIEC Z ZAMARTWIANIEM SIĘ !

To równowartość jednego hamburgera, lub kawy na mieście.

Efekty zależą tylko od Ciebie, czy zdobędziesz nową wiedzę i zastosujesz ją.
57  zł płacisz teraz i pozbywasz się stresu, lęków natręctw, zaczynasz lepiej funkcjonować.
Promocyjna cena to 57 zł za 3 lata mojej pracy z umysłem

KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW TERAZ 


Czy zdahesz sobie sprawę ile kosztuje profesjonalna pomoc ?

Średni koszt wizyty /terapii to 150 zł. Efekt zauważalny jest po roku. Otrzymasz na niej cenne wskazówki, ale dalej już musisz sobie radzić sam / sama. Bez odpowiednich narzędzi szybko powrócisz do starych nawyków i emocji.

Dlatego czas to zmienić !

1 godzina terapii w tygodniu to 600 zł miesięcznie.

Roczny koszt takiej sesji to 7200 zł

Pomimo poiesionych kosztów. Bez Twojej pracy w domu trwałego efektu NIE BĘDZIE !

Tutaj dostajesz metody do samodzielnej realizacji za 57 zł. A wiedzy jest tutaj znacznie więcej

Stać Cię na drinka, filiżankę kawy, burgera na mieście ?

Czy możesz zamiast kupować kawę, drinka, burgera zdobyć wartościową wiedzę ?

dodaj do koszyka

 Jesteś w pełni chroniony. 

System płatności Blue Media  w pełni chroni Twoje dane niezbędne do realizacji zamówienia.

 

Opinie Klientów
Opinie Klientów Nieograniczony Umysł

gwarancja stsublimacja 

Masz  14 dniową gwarancję satysfakcji.

Gdybyś jakimś cudem nie osiągnął zakładanego efektu napisz do mnie. Ustalimy co robiłeś, albo czego nie robiłeś i skoryguję Cię w taki sposób, abyś osiągnął zamierzony efekt .

Możesz również poprosić o zwrot środków do 14 dni od dnia płatności. 

Nic nie ryzykujesz. Masz 14 dni liczone od na odstąpienie od transakcji.

Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, bez żadnych konsekwencji finansowych.

Bezpieczne Płatności

dzięki Blue Media

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A

Blue Media – Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Dzięki czemu Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, zamówienie jest realizowane bezpośrednio  przez bank, nie firmę pośredniczącą. 

Blue Media  już od ponad 10 lat wiedzie prym elektronicznej bankowości. Teraz dzięki BLIK chroni Twoje dane i pieniądze na naszej stronie.

Blue Media  dostarcza  wiele płatności online, renomowanych przez wszystkie banki w Polsce.

Dostępne metody płatności

 • BLIK
 • Visa
 • MasterCard
 • Przelew bankowy, tradycyjny.
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A
Metody płatności na stronie stsublimacja.org to:<br />
Visa<br />
Mastercard<br />
Blik<br />
Przelew bankowy

Jak dokonać płatności ?

1. Na stronie produktu klikasz DODAJ DO KOSZYKA

2. Następnie na dole klikasz PRZEJDŹ DO KASY.

3.  Wypełniasz dane niezbędne do zrealizowania płatności.

4. Na dole zaznaczasz Formę płarności PayNow  oraz Akceptujesz Regulamin.

5. Klikasz Kupuję i Płacę.

6. Przechodzisz do systemu płatności PayNowJeśli nie dostrzegasz swojego banku kliknij Więcej metod płatności. 

7. Klikasz potwierdzam zamówienie i finalzujesz transakcję w swoim banku.

Gdybyś napotkał / napotkała jakieś problemy z płatnością. Napisz do nas na biuro@stsublimacja.org
lub zadzwoń 530-156-416

 

Regulamin sprzedaży dostępny tutaj.

Dziękuję za Twoją uwagę, życząc sukcesów

w każdym aspekcie Twojego życia.

Pozdrawiam

Mateusz Pilarczyk

RAZEM LEPIEJ

Zapisz się na Newsletter, aby wiedzieć więcej i dodatkowo zyskać rabat.